Pilniki NATURAL Slim Wytrzymałe pilniki do paznokci sprzedaż hurtowa Zobacz ofertę Skontaktuj się Pilniki BASIC Dobre pilniki do paznokci wysokiej jakości Zobacz ofertę Skontaktuj się Pilniki COLOR Pilniki kosmetyczne hurtownia producent Zobacz ofertę Skontaktuj się Pilniki PREMIUM Pilnik do żelu do akrylu Zobacz ofertę Skontaktuj się Bloki SMART, CANDY i CLASSIC Bloczek polerski do paznokci Zobacz ofertę Skontaktuj się

Cechy naszych produktów

100%

jakości

Rdzeń z wytrzymałego i elastycznego PVC. Warstwa ścierna typu koreańskiego – wysokiej jakości korund z domieszką PU. Bezpiecznie, dobrze docięte krawędzie. Wszystko wykonane z najwyższą starannością zapewnia doskonałą ostrość i wytrzymałość produktu.

100%

design

Wierzymy, że warto otaczać się pięknem z każdej strony. Używasz lakierów najwyższej jakości? Spędzasz godziny nad szukaniem kolorów, przebierasz w inspiracjach? Jeśli tak, to nasze produkty są właśnie dla Ciebie. Przecież dodatki też mogą być wyjątkowe!

100%

higieny

Komfort i bezpieczeństwo naszych Klientów są dla nas priorytetem. Każdy pilnik po produkcji zamknęliśmy w foliowe opakowanie. Do serii PREMIUM dołączyliśmy dodatkowo stylowe pudełeczko wielokrotnego użytku przydatne do torebki czy toaletki.

100%

satysfakcji

Decydując się na nasze produkty, gwarantujemy Ci pełną satysfakcję. Wyjątkowa jakość wykonania, idealny design, trwałość i kształt sprawią, że wykonywanie manicure i pedicure staną się jeszcze większą przyjemnością. Spraw, by paznokcie były opracowane na najwyższym poziomie. Zbuduj idealną płytkę pod dalsze zabiegi. Poznaj pilniki Nail4U, wznieś się na nowy poziom satysfakcji.

Oferta

Pilniki Basic i Natural Slim wraz z bloczkiem Smart i bufferem Candy – niezawodne, profesjonalne produkty Nail4U do manicure i pedicure, do produkcji których wykorzystaliśmy innowacyjną technologię połączenia papieru i drewna. Najwyższa jakość – znak firmowy naszej marki - sprawiła, że pilniki Nail4U szturmem podbiły rynek produktów profesjonalnych w Polsce. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować. Poznaj Nail4U, poznaj oblicze prawdziwej jakości.
Pilniki do paznokci hurtownia
Jednorazowe dobre pilniki do paznokci
O nas

Kim jesteśmy?

Każdy zawodowy manicurzysta i pedicurzysta w swej pracy potrzebuje wysokiej jakości produktów, które umożliwią mu osiągnięcie sukcesu. Z tej potrzeby zrodziliśmy się my – Nail4U – marka, która współpracując ze specjalistami z branży przygotowała szereg produktów do opracowywania paznokci. Nasze produkty to profesjonalne narzędzia, stworzone z myślą o najlepszych i w trosce o środowisko. Sprawdź je i przekonaj się, jak zmieniamy oblicze manicure i pedicure w Polsce!
Ostre pilniki do paznokci producent
Blog

Aktualności

Bądź na bieżąco z informacjami ze świata paznokci – zaufaj poradom specjalistów, sprawdzaj, jakie nowości oferuje Ci Nail4U – dzielimy się naszym profesjonalizmem!

Nail4U to najlepszy producent i hurtownia pilników do paznokci. W naszej ofercie wytrzymałe dobre pilniki do paznokci. Posiadamy zarówno ostre pilniki do paznokcipilnik do akrylu, do żelu, jak również delikatne. Z uwagi na higienę pilniki kosmetyczne, bloczek polerski do paznokci i inne produkty pakujemy sterylnie. Jeśli pilniki do paznokci wysokiej jakości to tylko z Nail4U. Ponieważ wiemy, jak ważne w salonach kosmetycznych są jednorazowe pilniki do paznokci – producent hurtownia Nail4U przykłada największą wagę do jakości. U nas pilniki kosmetyczne sprzedaż hurtowa odbywa się bardzo sprawnie. Jako pilniki kosmetyczne producent hurtownia cenimy sobie terminowość.

Wybierając akcesoria do stylizowania paznokci postaw na pilniki do paznokci hurt od producenta, który stawia na jakość, dbałość o każdy szczegół, terminowość i higienę – Nail4U.