O produktach

Pasja, natura i profesjonalizm

Serie produktów

Z wielką dumą przedstawiamy pięć serii naszych produktów – efektów naszej pasji, umiłowania natury, piękna i profesjonalizmu. Poznajcie pilniki Natural Slim, pilniki Basic, pilniki Color, pilniki Premium i bloki Smart, Candy i Classic.

Co mówią o produktach Nail4u w sieci?

Nasze flagowe produkty zdobyły serca rozmaitych twórców paznokci w Polsce i Europie. Z dumą przedstawiamy opinie znanych w świecie stylizacji paznokci Influencerek, które weszły do świata Nail4U i już nie zamierzają go opuścić.
Patrycja Puro

Patrycja Puro

Z pilnikami Nail4U pierwszy kontakt miałam kilka lat temu, kiedy firma pojawiła się na rynku. Pilniki były ostre, wytrzymałe i świetnie sprawdzały się w swojej roli. Kilka tygodni temu wypróbowałam je ponownie. Zaskoczyła mnie różnorodność kształtów, gradacji i modeli. Produkty ponowne spełniły moje oczekiwania. Opracowanie żelu, akrylożelu NIE było morderczym wyzwaniem, pilniki nie łamały się, ostrość lekką ręką wystarcza na wszystkie 10 paznokci. Ogromny plus za papierowe opakowania i wersję Natural Slim!

Paulina Boho

Paulina Boho

W swojej przygodzie paznokciowej spotkałam na swojej drodze firmę nail4u, nie spodziewałam się, że mają tak dobre pilniki w różnych gradacjach, kształtach, grubości i wysokiej jakości. Musiałam spróbować i na początku zamówiłam zestaw startowy. Byłam bardzo zachwycona. Szybka wysyłka, pięknie zapakowana paczka! W paczuszce znalazłam jeszcze wspaniałe różowe bufferki Candy, które zostały moimi ulubionymi. Bardzo polecam każdej stylistce i nie tylko tą firmę i pilniki. Pilniki bardzo dobrej jakości, nie mają ostrych krawędzi. Mega wybór. Na pewno nie zmienię na inne 😊

Katarzyna Cielusiak

Katarzyna Cielusiak

Polecam z całego serca! Rewelacyjna jakość i trwałość (co jest bardzo ważne w pracy salonowej), wyróżnia markę. Moimi ulubieńcami zdecydowanie są polerki Candy, w szczególności gradacja 100/180, dlatego że bardzo długo szukałam polerki która się „nie ślizga”, nie kruszy i nie jest sztywna. Wszystkie te zalety ma moje różowe cudeńko. Oklaski firmie należą się za papierowe opakowania, które są bardzo eco, co jest dziś dla mnie bardzo ważne.

Katarzyna Matjasz

Katarzyna Matjasz

Produkty Nail4U są genialne! Praca nimi to czysta przyjemność, pilniczki się nie rozdwajają, nie sypią, są świetnie wyprofilowane, kanty nie ranią klientki podczas pracy, a estetyka wykonania to petarda!! Czarne bufferki mini świetnie sprawdzają się do uzupełnień, natomiast polerki Candy Pink przy przedłużaniach. Uwielbiam te produkty i myślę, że kto raz spróbuje, ten nie pożałuje 💗 Każdy znajdzie na pewno coś dla siebie :) Polecam z czystym sumieniem!!

Laura Cieciora

Laura Cieciora

Jedne z lepszych produktów ściernych, z jakimi miałam do czynienia! W końcu mogę robić stylizacje żelowe bez konieczności wymiany pilnika na nowy w trakcie pracy🙌🏼

Gosia Wójcik

Gosia Wójcik

Produktów od Nail4U używam od lat, jakość na najwyższym poziomie, bezproblemowe zakupy, mnóstwo promocji. Duży wybór produktów, każdy znajdzie coś dla siebie :) Serdecznie polecam!!!

Magdalena Czop

Magdalena Czop

Uważam że nie ma na rynku lepszych pilników. Osobiście moje ulubione to Basic III o gradacji 120/150, nigdzie nie znalazłam takiej gradacji i nasypu! Kolejnymi moimi ulubieńcami są slimy, które są idealnie cienkie, ale (co najważniejsze!) nie wyginają się przy piłowaniu! A jeśli szukacie polerek, to jest tu chyba największy wybór! Ogromny plus za eko opakowania i wypełnienia! Moim zdaniem najlepsze pilniki - nie mam zamiaru ich nigdy zdradzić!❤️